+420 777 952 567

Opravy kostelů - reference

Představujeme vám vybrané referenční projekty pro oblast renovace kostelů, která tvoří jednu z hlavních složek námi poskytovaných služeb. Specializujeme se na odstraňování poškození historicky cenných objektů a na obnovu konstrukcí. Veškeré práce prováděné v rámci služby „oprava kostelů“ jsou řešeny mistry uměleckého řemesla, kteří mají oprávnění realizovat řemeslné úkony v souladu s ochranou památkových objektů.

Vyžádejte si osobní konzultaci s naceněním zde.

Opravy kostelů jsme schopni provádět jako kompletní dodávku včetně vyřešení veškeré administrativy, která je s celou akcí spojena. Od projektového řízení, řešení úředních povolení a vyjádření, až po stavební dozor, kolaudaci aj. Záleží na vás, zda si žádáte kompletní řešení zcela v naší režii, nebo preferujete provést pouze dílčí realizační část, kde na maximum využijete zkušeností našich umělecko-řemeslných specialistů: pasíř, štukatér, sochař, kameník, klempíř, kovář aj.

Fotogalerie opravy kostelů 1 Fotogalerie opravy kostelů 2 Fotogalerie opravy kostelů 3 Fotogalerie opravy kostelů 4

Vybrané reference:

  • Oprava kostela Jakuba Staršího v Nikolčicích
  • Oprava Chrámu Spasitele v Hovoranech
  • Oprava kostela sv. Jakuba v Brně

Nabízíme předprojektovou přípravu, možnost definování realizačních postupů a sestavení rozpočtu nejvhodnějšího materiálu s ohledem na technologické požadavky. Při kompletní zakázce opravy kostela řešíme veškerou administrativu vůči dotčeným úřadům. V rámci služby opravy kostelů jsme ochotni zajistit i dílčí úkon jakožto subdodavatel, případně pouze umělecko-řemeslnou garanci odpovědných osob.

Garantujeme precizní restaurátorský přístup, dbáme na jednotný výraz a řešení za využití kombinací moderních i tradičních dobových materiálů a technik. Na práci ve výškách máme veškeré potřebné certifikáty a školení.


© 2012 RIVA DEVELOPMENT s.r.o. \ e-mail: \ mobil: 777 952 567