+420 777 952 567

Opravy historicky cenných objektů

Zajistíme pro vás kompletní i dílčí opravy historických objektů, u kterých je třeba použít speciální řemeslné techniky a restaurátorské přístupy s ohledem na regule památkové ochrany. Opravy historických objektů provádí zkušení řemeslníci pod vedením umělecko-řemeslných garantů, kteří dozorují technologické postupy, vizuální podobu a použití materiálů nejvhodnějších vlastností.

Očekávejte kvalifikované, a především citlivě provedené opravy s hledem na historickou hodnotu objektu. Náš realizační tým obsahuje všechny hlavní řemeslné obory: klempíř, kovář, pasíř, štukatér, kameník, sochař aj. Jsme připraveni zajistit kompletní provedení včetně projektové dokumentace a veškeré související administrativy. Tento přístup je ideální pro vlastníky, kteří nemají čas a energii řešit veškeré normativy a úřední postupy související s opravou historicky cenných objektů.

Realizujeme:

  • Opravy historických objektů menšího rozsahu (domy do 500 m2 užitné plochy).
  • Opravy rozsáhlých historických objektů (hrady, zámky, činžovní domy, kostely, kláštery aj.).

Konkrétní rozsah oprav je výsledkem vzájemné domluvy. Na základě určení rozsahu pak předkládáme nacenění pro konkrétní etapu. Samozřejmě v rámci každé realizace lze použít materiály různých stupňů a specifik. Vhodnost materiálu a výběr ideálního řešení s ohledem na finanční možnosti zadavatele opravy historického objektu vždy detailně konzultujeme.

Pokud si žádáte jen konzultační servis nebo pouze odborný dohled, rádi vám ho poskytneme. Dokážeme pro vás zajistit kompletní inženýrské služby. Odborně zpracujeme celý proces rekonstrukce od přípravy, přes řízení a kontrolu.

oprava historických objektů 1 oprava historických objektů 2 oprava historických objektů 3 oprava historických objektů 4

Vybrané reference:

  • Kostel sv. Jakuba Staršího (Nikolčice) – oprava historicky cenného objektu
  • Chrám Spasitele (Hovorany) – oprava historicky cenného objektu
  • Klášter sv. Voršily (Brno) – oprava historicky cenného objektu
  • Bytový dům Veveří 16 (Brno) – oprava historického objektu
  • Bytové domy Běhounská 3, 5, 7 (Brno) – oprava historického objektu
  • Fara při kostele sv. Jakuba (Brno) – oprava historického objektu
  • Kostel sv. Jakuba (Brno) – oprava historicky cenného objektu

 

V případě jakéhokoliv dotazu k problematice oprav historických objektů nás neváhejte kontaktovat. Rádi se s vámi osobně setkáme a prodiskutujeme vaše požadavky.


© 2012 RIVA DEVELOPMENT s.r.o. \ e-mail: \ mobil: 777 952 567